Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
HUGO

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: 50468541-402
18.790 МКД
13.153 МКД
10.522 МКД
Заштеда: 8.268 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Волна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
19.290 МКД
Големина
48
50
52
54

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.474 МКД
Заштеда -48%
5.593 МКД
8.590 МКД
Големина
48
50
52
54
56