Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ОДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

ОДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A1HCQ-000
490 МКД
245 МКД
245 МКД
Заштеда: 245 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Восок (47.41%), Solvent (42.41%), Conditioner (4.99%), Neatsfoot Oil (2.50%), Боја (2.69%)

Trenutno nema komentara
490 МКД
245 МКД
245 МКД
Заштеда: 245 МКД
Извести ме за попуст
2
1