Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A1HCF-000
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Восок (47.41%), Solvent (42.41%), Conditioner (4.99%), Neatsfoot Oil (2.50%), Боја (2.69%)

Trenutno nema komentara