Барај
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
PARFOIS

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 196830_NU
890 МКД
890 МКД
623 МКД
Заштеда: 267 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Рачки: 100%Поликарбонат / Рамки: 2%Цинк, 98%Поликарбонат / Леќи: 100%Поликарбонат

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
763 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
763 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Големина
10X
20X
25X
15X
Sačuvano u omiljne
763 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
763 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Големина
25X
10X
20X
15X
Sačuvano u omiljne
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Големина
15X
10X
25X
20X
Sačuvano u omiljne
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД