Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
MANGO

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 37032509-OR
Šifra proizvođača: 37032509
1.490 МКД
990 МКД
891 МКД
Заштеда: 599 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Рамка: 95% Нерѓосувачки челик 05% Поликарбонат Стакло: 100% Поликарбонат

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
990 МКД
891 МКД
Заштеда: 599 МКД
Извести ме за попуст
2
1