Барај
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
MANGO

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 17010176-43
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Рамка: 100% Рециклиран поликарбонат Стакло: 100% Поликарбонат

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
990 МКД