ЖЕНСКИ ОЧИЛА ЗА СКИЈАЊЕ
SUPER DRY

ЖЕНСКИ ОЧИЛА ЗА СКИЈАЊЕ

Шифра на артикл: GS2500SU-28R
4.990 МКД
3.992 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СКИЈАЊЕ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗЕВА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.992 МКД
Заштеда 20%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
3.992 МКД
Заштеда 20%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
3.992 МКД
Заштеда 20%
4.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""