ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
OKAIDI

ОБУВКИ

Шифра на артикл: 95843800
1.890 МКД
945 МКД
945 МКД
Заштеда: 945 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 33
  *
 • 32
  *
 • 31
  *
 • 26
  *
 • 30
  *
 • 29
  *
 • 34
  *
 • 28
  *
 • 35
  *
 • 25
  *
 • 36
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБУВКИ Okaidi
Бренд OKAIDI
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона Okaidi пролет/лето 2020
Состав 0% полиуретан,0% полиестер
Големина 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
675 МКД
Заштеда -50%
1.350 МКД
Големина
28
26
27
29
30
36
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
Големина
35
31
27
33
28
34
36
32
26
30
29
25
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
Големина
34
29
33
26
32
36
28
27
25
30
35
Sačuvano u omiljne
1.050 МКД
Големина
34
28
32
33
35
Sačuvano u omiljne
1.050 МКД
Големина
32
26
34
36
30
35
31
28
27
Sačuvano u omiljne
1.350 МКД
Големина
33
30
35
25
31
32
34
29
26
36
Sačuvano u omiljne
675 МКД
Заштеда -50%
1.350 МКД
Големина
30
34
25
32
29
31
35
36
33
27
26
Sačuvano u omiljne
1.690 МКД
Големина
25
27
26
28
29
30
31
34
36
32
33
Sačuvano u omiljne
845 МКД
Заштеда -50%
1.690 МКД
Големина
25
27
28
32
33
35
36
37
34
31
30
Sačuvano u omiljne
845 МКД
Заштеда -50%
1.690 МКД
Големина
25
27
28
30
32
33
36
31
26
35
34
Sačuvano u omiljne
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
25
27
28
30
31
33
34
35
26
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Големина
33
34
32
35
31
26
29
30
25
27
28
36
string(0) ""
string(0) ""