ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
ОБУВКИ
OKAIDI

ОБУВКИ

Шифра на артикл: 95275100
1.690 МКД
845 МКД
845 МКД
Заштеда: 845 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 25
  *
 • 26
  *
 • 29
  *
 • 31
  *
 • 32
  *
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 33
  *
 • 27
  *
 • 34
  *
 • 28
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБУВКИ Okaidi
Бренд OKAIDI
Пол МОМЧИЊА
Боја СИНА
Сезона Okaidi пролет/лето 2020
Големина 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.290 МКД
Големина
27
34
35
29
25
28
26
32
36
31
33
37
30
Sačuvano u omiljne
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
34
33
26
30
31
36
37
25
27
Sačuvano u omiljne
1.350 МКД
Големина
29
37
36
28
32
33
34
27
25
35
30
31
26
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
Големина
33
26
27
25
28
29
35
36
32
34
37
30
31
Sačuvano u omiljne
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
33
29
32
27
36
31
25
28
35
30
26
34
Sačuvano u omiljne
1.690 МКД
Големина
27
28
33
34
25
29
35
31
32
Sačuvano u omiljne
2.290 МКД
Големина
36
34
32
29
30
31
35
25
27
28
26
33
string(0) ""
string(0) ""