Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 169607_PP

Попустот се пресметува во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка на веќе намалените цени

Последно парче
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Состав 10%Памук, 10%Стакло, 5%Железо, 75%Термопластичен Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи