Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 47020215-PL
Šifra proizvođača: 47020215
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 50% Цинк 20% Стакло 20% Месинг 05% Железо 05% Пластика

Trenutno nema komentara