Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 37065829-OR
Šifra proizvođača: 37065829
890 МКД
620 МКД
558 МКД
Заштеда: 332 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 45% Стакло 30% Цинк 25% Месинг

Trenutno nema komentara
890 МКД
620 МКД
558 МКД
Заштеда: 332 МКД
Извести ме за попуст
2
1