Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 37064058-PL
Šifra proizvođača: 37064058
890 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Цинк 40% Месинг

Trenutno nema komentara
890 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
2
1