Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 37035831-OR
Šifra proizvođača: 37035831
690 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Цинк 15% Стакло

Trenutno nema komentara
690 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
2
1