Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 200416_BM
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Акрил, 10%Месинг, 15%Кадифе, 5%Полиестер, 60%Стакло

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204569_SV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204569_GD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 205165_SV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204625_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 205254_FU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 205183_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204533_SV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204630_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204627_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204625_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204616_GD
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 204533_GD
990 МКД