ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 175411_SVU
590 МКД
590 МКД
531 МКД
Заштеда: 59 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 10%Железо , 20%Бакар, 70%Замак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 176712_BMU
441 МКД
Заштеда -10%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 176550_CPU
441 МКД
Заштеда -10%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 169622_CMU
441 МКД
Заштеда -10%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 177105_SVU
441 МКД
Заштеда -10%
490 МКД
string(0) ""
string(0) ""