ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 67014437-61
690 МКД
690 МКД
620 МКД
Заштеда: 70 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 70%Стакло30%Челик

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67085939-01
800 МКД
Заштеда -10%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67035947-OR
800 МКД
Заштеда -10%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67024429-30
890 МКД
Заштеда -10%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67015952-90
800 МКД
Заштеда -10%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67015945-90
800 МКД
Заштеда -10%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67005976-OR
890 МКД
Заштеда -10%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67015953-05
550 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67024426-OR
710 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67025948-OR
530 МКД
Заштеда -10%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67025943-52
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67015964-OR
710 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67015963-OR
470 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
string(0) ""
string(0) ""