Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 197815_GD
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 5%Кристално стакло, 95%Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201454_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200807_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200827_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200807_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201457_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200394_KK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201458_FU
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201504_BK
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 202079_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 199875_BM
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201946_OR
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201463_PU
990 МКД