Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 200283_SV
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 20%Кристално стакло, 80%Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201454_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200807_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200827_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200807_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201457_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200394_KK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201458_FU
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201504_BK
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 202079_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 199875_BM
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201946_OR
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201463_PU
990 МКД