Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 37050201-PL
Šifra proizvođača: 37050201
890 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Железо 05% Нерѓосувачки челик 05% Пластика

Trenutno nema komentara
890 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
2
1