Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 67032891-OR
690 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 60%Железо25%Месинг15%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77014420-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77064408-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77054411-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77014422-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77054755-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77090546-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77070545-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77064409-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77050090-OR
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77034418-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77014421-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 77014417-OR
690 МКД
string(0) ""
string(0) ""