Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
SPRINGFIELD

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 8457182-35
599 МКД
359 МКД
359 МКД
Заштеда: 240 МКД
Провери достапност
  • 1
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100% Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara