Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
SPRINGFIELD

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 8457174-62
599 МКД
359 МКД
359 МКД
Заштеда: 240 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • 1
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Состав 90% Железо 10% Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara