Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 191471_BK
590 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 100 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 30%Стакло, 30%Термопластичен полиуретан, 40%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи