Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 190771_HM
790 МКД
790 МКД
593 МКД
Заштеда: 197 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 40%Акрил, 60%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 193871_BL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 192706_BU
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191473_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191471_BK
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 193371_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 192630_BU
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 192620_BU
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 192297_BU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 176026_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191458_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 189400_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 193630_HM
790 МКД