Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 191106_HM
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Состав: 40%Цинк, 60%Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 190458_RG
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 190458_SV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 185628_BU
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 190485_BL
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 190672_PM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 169628_PP
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 190768_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 188478_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191774_DM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191747_DM
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 180562_DM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191107_HM
490 МКД