Барај
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 187546_NK
490 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 100 МКД
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БАКАРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 20%Циркониум, 80%Месинг

Trenutno nema komentara

Слични производи