Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
KIKO MILANO

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: KC000000501001B
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844670-23
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844671-64
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47081250-99
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47071248-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47001067-02
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47001066-99
990 МКД