Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 197348_GN
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: 20%Месинг, 5%Метал, 75%Памук /Лице: 50%Памук, 50%Јута

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 200265_BL
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 200268_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014284
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014283
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014235
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014234
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014233
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014232
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014231
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYP16-9019
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYA07-2000
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYA07-4092
3.290 МКД