Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
PARFOIS

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 197348_YL
1.390 МКД
695 МКД
695 МКД
Заштеда: 695 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: 20%Месинг, 5%Метал, 75%Памук / Лице: 50%Памук, 50%Јута

Trenutno nema komentara
1.390 МКД
695 МКД
695 МКД
Заштеда: 695 МКД
Извести ме за попуст
2
1