Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
PARFOIS

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 197348_PK
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: 20%Месинг, 5%Метал, 75%Памук / Лице: 50%Памук, 50%Јута

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 200453_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 200454_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844624-28
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844640-19
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844639-73
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844629-29
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844630-58
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844632-19
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844631-90
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР KC000000501001B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844634-73
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844633-48
2.390 МКД