Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
MANGO

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 27022520-52
Šifra proizvođača: 27022520
590 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 170 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Рециклиран полиамид Постава : 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 200453_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 200454_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844624-28
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844640-19
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844639-73
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844629-29
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844630-58
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844632-19
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844631-90
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР KC000000501001B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844634-73
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844633-48
2.390 МКД