Барај
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
MANGO

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 67080559-OR
690 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР 2
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""