Барај
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
WOMEN'SECRET

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 8969264-48
1.669 МКД
1.669 МКД
1.669 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • 1
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР 2
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% Полиестер 5% Полиуретан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17000149-61
590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17020152-14
590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17020152-99
590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17020151-99
590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17010150-37
590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17040149-37
690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17060136-45
590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17030118-08
590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17090136-45
690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 2 17090129-45
990 МКД