Барај
НАМЕТКА
PARFOIS

НАМЕТКА

Шифра на артикл: 179568_BK
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale June

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НАМЕТКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 12%Најлон, 88%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara