Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

МОЛИВ ЗА УСНИ
МОЛИВ ЗА УСНИ
МОЛИВ ЗА УСНИ
МОЛИВ ЗА УСНИ
KIKO MILANO

МОЛИВ ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KM0020301352444
Šifra proizvođača: KM00203013
220 МКД
154 МКД
154 МКД
Заштеда: 66 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОЛИВ ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 524 Peony Violet
Trenutno nema komentara
220 МКД
154 МКД
154 МКД
Заштеда: 66 МКД
Извести ме за попуст
2
1