Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

МОЛИВ ЗА ОЧИ
МОЛИВ ЗА ОЧИ
МОЛИВ ЗА ОЧИ
МОЛИВ ЗА ОЧИ
KIKO MILANO

МОЛИВ ЗА ОЧИ

Шифра на артикл: KM0030302700144
Šifra proizvođača: KM00303027
420 МКД
294 МКД
294 МКД
Заштеда: 126 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОЛИВ ЗА ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 01 Pearly White
Trenutno nema komentara
420 МКД
294 МКД
294 МКД
Заштеда: 126 МКД
Извести ме за попуст
2
1