Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
АЈЛАЈНЕР
KIKO MILANO

АЈЛАЈНЕР

Шифра на артикл: KM100101008001A
Šifra proizvođača: KM10010100
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЈЛАЈНЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000313001B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085005B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201500144
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900444
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900344
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900244
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM0030201900144
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085010B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085009B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085008B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
АЈЛАЈНЕР KM000000085007B
570 МКД