Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ/ПИЛИНГ
KIKO MILANO

МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ/ПИЛИНГ

Шифра на артикл: KS0200503500044
Šifra proizvođača: KS020050350
370 МКД
390 МКД
273 МКД
Заштеда: 117 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ/ПИЛИНГ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara