Барај
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
PARFOIS

МАРАМА

Шифра на артикл: 175144_BK
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи