Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
DAN JOHN

МАРАМА

Шифра на артикл: DJ000900
Isbn: I22X03-3519-EASBLU
2.290 МКД
1.599 МКД
1.599 МКД
Заштеда: 691 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 10% Волна, 5% Памук, 85% Акрил
Trenutno nema komentara
2.290 МКД
1.599 МКД
1.599 МКД
Заштеда: 691 МКД
Извести ме за попуст
2
1