Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
DAN JOHN

МАРАМА

Шифра на артикл: DJ000858
Isbn: I22X05-3523-EASMULTICOLOR
1.590 МКД
949 МКД
854 МКД
Заштеда: 736 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 5% Волна, 9% Памук, 86% Полиестер
Trenutno nema komentara
1.590 МКД
949 МКД
854 МКД
Заштеда: 736 МКД
Извести ме за попуст
2
1