МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
PARFOIS

МАРАМА

Шифра на артикл: 170573_BUL
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
  • NSZ
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""