Барај
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
SPRINGFIELD

МАРАМА

Шифра на артикл: 8569800-03
1.199 МКД
1.199 МКД
1.199 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 1
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 64% АКРИЛ 36% ВИСКОЗА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи