Барај
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
МАРАМА
PARFOIS

МАРАМА

Шифра на артикл: 174144_CA
Провери достапност
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 2%Метал, 98%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи