Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 37073745-37
Šifra proizvođača: 37073745
6.490 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Полиестер 40% Памук 10% Полиамид Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara
6.490 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст
2
1