Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
HUGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 50464626-405
19.990 МКД
13.990 МКД
13.990 МКД
Заштеда: 6.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 65% Рециклиран Полиестер 35% Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 27003253-56
6.990 МКД
Заштеда -13%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 27014001-56
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 27004002-56
5.990 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL