Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 27014381-37
Šifra proizvođača: 27014381
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 57% Памук 43% Полиестер Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara