Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 27003253-56
7.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 67% Полиестер 33% Памук Постава: 55% Полиестер 45% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 50464626-405
13.990 МКД
Заштеда -30%
19.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 27014001-56
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 27004002-56
5.990 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL