Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DIESEL

МАИЦА

Шифра на артикл: A065370EFAN-141
4.890 МКД
2.934 МКД
2.641 МКД
Заштеда: 2.249 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara
4.890 МКД
2.934 МКД
2.641 МКД
Заштеда: 2.249 МКД
Извести ме за попуст
2
1